• kontakt@iccstaff.pl

Wyciskarka do skoków, czyli zdrowie na co dzień

Wyciskarka do skoków, czyli zdrowie na co dzień

W czasach mnożących się budek z hot dogami i sieci różnych dań szybkich tak naprawdę mamy bardzo często problem z tym, by o siebie zadbać i spożywać coś co będzie dla nas rzeczywiście odpowiednie. Podstawowe zasady zdrowego żywienia zna chyba każdy z nas, ale tak naprawdę mało kto z nas będzie się do nich stosować. Czasami oczywiście nie mamy takiej możliwości, by o siebie zadbać, a czasami musimy powiedzieć szczerze, że nam się po prostu nie będzie chciało. Ostatnio zauważyć można nowy trend, który związany jest z tym, ze mamy coraz większe zagrożenie chorobami cywilizacyjnymi.

Jeśli nie możemy zjeść odpowiedniego śniadania to już duży problem. Od tego oczywiście będą się zaczynać poważne problemy z naszą dietą. Rozwiązaniem dla naszego organizmu na pewno są oczywiście naturalne soki. Ale tutaj takie jednodniowe soki są wyborem doskonałym, ale niestety drogim. Musimy pamiętać, że nie każdego stać na to, by codziennie taki sok sobie kupować. Na szczęście mamy świetne urządzenia, dzięki którym będziemy mogli sami sobie takie soki przygotowywać. To wygodne rozwiązanie, ponieważ mamy również nie tylko sokowirówki ale również wyciskarki. To właśnie wyciskarka będzie najlepszym dla nas wyborem.

Dlaczego akurat wyciskarka do soków?

Na rynku jest wiele dobrych wyciskarek, tak że każdy będzie w stanie czegoś odpowiedniego dla siebie poszukać. Mamy urządzenia całkiem plastikowe, które będą kosztować kilkaset złotych, ale także sprzęty które kosztują około kilka tysięcy złotych. Każda będzie nam przyrządzać dobry i zdrowy sok. Jednak taki plastikowy sprzęt może nam posłużyć krócej niż urządzenie ze stali nierdzewnej i taka będzie właśnie poważna różnica. Zasadą działania wirówki jest pozyskiwanie soku przez cięcie owoców i siłę odśrodkową, która oddzieli sok od pulpy. W ten sposób jednak niszczone są niektóre cenne składniki soku. natomiast wyciskarka będzie miażdżyć owoce i tym samym uda się uzyskać z nich więcej cennych składników. Nie będzie ani utleniania takiego soku ani jego podgrzewania.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz