• kontakt@iccstaff.pl

Wyciskarka Hurom – ulubieniec klientów

Wyciskarka Hurom – ulubieniec klientów

Dlaczego klienci kupują właśnie tą wyciskarkę najchętniej?

Hurom – Slow Juicer

Jest to urządzenie, na które warto wydać te pieniądze jakich oczekuje od nas producent. Technologia przygotowywania soku na wolnych obrotach to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które daje okazję wyciskać sok bez ścierania składników oraz przy zachowywaniu w nich tych wartości najcenniejszych.

Hurom

To firma, która jest w stanie przygotować dla nas wyjątkową technologię wyciskania, która stała się krokiem w stronę zdrowia dla wielu osób. Wyciskarki do soku działają nieco inaczej niż wirówki i pracują wolnymi obrotami. Do wyciskania soku stosuje się tutaj dużą siłę miażdżenia. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się bardzo dobrze i dlatego będzie można je z powodzeniem wykorzystywać. Najważniejszym elementem sprzętu będzie wałek z ULTEMU, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i odpowiada za miażdżenie surowców oraz ich wyciskanie. Wałek pozwala wyciskać sok bez napowietrzenia oraz nagrzewania. To sprawia, że technologia przygotowywania soku będzie doskonała.

Sokowirówka

Przez sokowirówkę nie jesteśmy w stanie wykonać takiego dobrego soku, ponieważ w tym urządzeniu tracone są te cenne wartości, co widać między innymi po tym jak mokry miąższ po pracy tego urządzenia zostaje. Wyciskarki Hurom radzą sobie idealnie z każdym surowcem i ten miąższ jaki zostanie będzie praktycznie suchy. Technologia produkcji charakteryzuje się tym, że kawałki surowca są miażdżone i z nich uzyskuje się sok. Wszystko wykonywane jest na podstawie wolnych obrotów do 120 na minutę. To gwarantuje, że sok nie jest napowietrzony i cenne wartości odżywcze w nim pozostają.

Naturalne soki

Wolnoobrotowa wyciskarka

Wolna praca urządzenia marki Hurom nie znaczy, że to urządzenie będzie pracować wolno. Znajduje się tam bowiem wałek z ULTEMU, który charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością, jest to element lepszy niż w innych wyciskarkach poziomych. Zaletą pionowego wałka miażdżącego będzie również to, że nie musimy się zajmować popychaniem surowca i sam sprzęt pobierać go będzie w odpowiedniej ilości. Jeśli w czasie pracy dojdzie do zapchania urządzenia będzie się włączać bieg wsteczny i samo urządzenie będzie się cofać.

To element korzystny, uzupełniający ten sprzęt. Cały proces wyciskania soku będzie praktycznie bez dużego hałasu i spokojnie można to robić nawet jeśli ktoś w domu śpi. Sok nie będzie napowietrzony i dlatego nadaje się również do przechowywania w lodówce.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz